Zawias sprężynowy wahadłowy barowy 148x123mm SATYNA
Stalowy, satynowy zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 42mm i wysokości maksymalnie 200cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Kod produktu BA60033ST
53,99 zł brutto
43,89 zł netto
Opis

Stalowy, satynowy zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 42mm i wysokości maksymalnie 200cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Szerokość | 148 mm |
| Wysokość | 123 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Satynowe |
| Sposób mocowania | Otwory |
| Otwory | 5×5 mm |
| Grubość panelu | 42 mm |
| Maksymalna wysokość drzwi | 200 cm |
| Zastosowanie dwóch zawiasów | Maksymalna szerokość 72cm |
| Zastosowaie trzech zawiasów | Maksymalna szerokość 92cm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurier





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.